Замовити через чат-боти

КУЛЕР ДЛЯ ВОДИ HOTFROST V118F

2475 грн.

Короткий опис

код товара:

Поповнення в популярній 118-ої серії кулерів HotFrost, якого всі так чекали, модель без охолодження – HotFrost V118F. Якщо Ви не маєте потребу в функції охолодження, але апарат повинен нагрівати воду до 90-96 градусів з одного краника і подавати воду кімнатної температури з іншого, то уважніше придивіться до моделі HotFrost V118F! Завдяки своєму класичному стилю і лаконічному корпусу приємного білого кольору, кулер відмінно впишеться практично в будь-який інтер’єр.

Товар не постачається постачальником!

Характеристики

character19

Повний опис

Поповнення в популярній 118-ої серії кулерів HotFrost, якого всі так чекали, модель без охолодження – HotFrost V118F.

Якщо Ви не маєте потребу в функції охолодження, але апарат повинен нагрівати воду до 90-96 градусів з одного краника і подавати воду кімнатної температури з іншого, то уважніше придивіться до моделі HotFrost V118F!

Завдяки своєму класичному стилю і лаконічному корпусу приємного білого кольору, кулер відмінно впишеться практично в будь-який інтер’єр.

Основна перевага кулера полягає в його комфортної і нескладної експлуатації. Дана модель має надійний тип кранів для розливу води «натиск кухлем».

Приємним доповненням є вбудований стаканотримач на передній панелі кулера, виконаний у вигляді прозорого відкидного шафки (в галереї фотографій можна побачити цей елемент корпусу у відкритому стані).