Замовити через чат-боти

Бутильована вода Запоріжжя

А ви піклуєтеся про своє здоров’я і здоров’я сім’ї? Бутильована вода в Запоріжжі – це сервіс з яким вам більше не доведеться ходити в магазин за чистою питною водою, ми доставимо вам воду в найкоротші терміни!

Знижка -3 грн при замовленні через Telegram & Viber боти:

Бутильована вода Запоріжжя - новий сервіс в доставці води

А ви піклуєтеся про своє здоров’я і здоров’я сім’ї? Бутильована вода в Запоріжжі – це сервіс з яким вам більше не доведеться ходити в магазин за чистою питною водою, ми доставимо вам воду в найкоротші терміни! Єдина доставка води в Запоріжжі пропонує послуги з доставки бутильованої води. Наш асортимент – це 4 торгових марки води: ТМ «Царичанська», ТМ «Галактика», ТМ «КІССОН», ТМ «Народна». Сервіс ЕДВ дозволить вам замовити і отримати воду будь-яким зручним для вас способом! Ми вдосконалюємося для вашої зручності!

5 способів замовлення (сайт, viber & telegram боти, Приват24, номера диспетчерського центру), 3 способи оплати (готівкою, оплата картою, оплата через Приват24), доставка в зручний для вас час з 8:00 до 20:00 щодня! Акційні пропозиції для легкого старту співпраці з нами і накопичення бонусів!

А для зареєстрованих користувачів сайту і чат-ботів при замовленні води діє постійна знижка -3грн на кожен бутель.

Ще ми подбали про зручність споживання води і додали великий асортимент кулерів, роздавальників води, диспенсеров, і помп для бутля!

Почніть співпрацю з Єдиної доставкою води вже зараз і замовте бутильовану воду в Запоріжжі за найнижчою ціною!